ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА БРАТИМЕ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ “Е-РІШЕННЯ ДЛЯ ГРОМАД”

Дата: 18.10.2018 11:58

Олександрівська селищна рада пройшла відбір та стала учасником Проекту «Е-Рішення для громад».   До проекту, мета якого  - покращити якість управлінських рішень, посилити фінансову спроможність та інвестиційний потенціал громад, виявили зацікавленість майже 300 ОТГ.

Установчий захід, у якому візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування Олександрівської громади,   відбудеться 14 листопада 2018 року у Києві.

За результатами проекту громади-учасниці зможуть збільшити доходи до місцевих бюджетів, зокрема від місцевих активів; підвищити раціональне використання та планування земельних ресурсів; та збільшити рівень довіри в громаді між громадськістю, бізнесом та владою. «Завдяки участі громади у проекті ми зможемо більш ефективніше планувати проекти розвитку та долучати кошти Державного бюджету і донорів до розвитку інфраструктури, - акцентує селищний голова Людмила Борисевич. - Підвищити успішність комунікації з потенційними інвесторами, адже інвестиції – це один із важливих ресурсів для розвитку наших територій».

Проект впроваджується ГС “Центр розвитку інновацій” за підтримки  Програми  “U-LEAD з Європою” .