МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ КОНСУЛЬТУВАЛИСЯ З СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ЩОДО ЗЛОБОДЕННИХ ПИТАНЬ

Дата: 23.10.2018 11:50

Особистий прийом громадян селищним головою відбувся у приміщенні селищної ради 23 жовтня, згідно затвердженому графіку. Одним із дієвих інструментів з вивчення та вирішення проблем жителів громади є проведення прийомів громадян керівництвом селищної ради. Метою проведення таких прийомів є вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню.

В ході прийому мешканці піднімали ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: надання матеріальної допомоги у зв’язку з скрутним матеріальним становищем; виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства; працевлаштування та інші.

Мешканка села Михайлівки звернулася з проблемою домогосподарств, будівлі яких зруйновано часом. Селищний голова доручила спеціалісту юридичного сектору проконсультувати щодо права на демонтаж будинків приватної власності.

На кожне звернення заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань. Людмила Борисевич зауважила, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Нагадуємо, що особистий прийом громадян селищним головою відбувається щовівторка з 8 до 12: 00.