ТРИВАЄ ПЕРШИЙ ЕТАП КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ СИМВОЛІКИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 24.10.2018 11:50

Подача заявок на участь у конкурсі та виконання  конкурсних робіт проходить до 1 листопада 2018 року. Ваш проект та творче бачення може втілитися у символіку громади, що стане місцевою ідентичністю Олександрівської ОТГ.

Наголошуємо, що ця символіка повинна мати об’єднуючий характер, має сприйматись усією громадою, а не тільки жителями одного населеного пункту.

У разі виникнення питань, звертайтеся до сектору інформаційної та внутрішньої політики Олександрівської селищної ради за телефоном 2-10-45.

Бажаючі взяти участь у конкурсі мають подати свої роботи до Олександрівської селищної ради на електронну адресу a_possovet@i.ua з приміткою у назві теми листа «Герб та прапор Олександрівської ОТГ» або «Текст і музика гімну Олександрівсьої ОТГ», або за адресою смт Олександрівка, вул.. Центральна, 15А.