ПРОЕКТ «БЕЗПЕЧНИЙ БУДИНОК» СТАРТУВАВ У ОЛЕКСАНДРІВЦІ

Дата: 22.11.2018 11:20

З ініціативою впровадження проекту «Безпечний будинок» виступив начальник Олександрівського відділення поліції майор поліції Павло Лисечко, та знайшов підтримку селищного голови Людмили Борисевич. «Цей проект  має об'єднувати зусилля правоохоронців, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків задля безпеки громадян», - наголошує селищний голова.

В Олександрівці проект «Безпечний будинок» стартував з будинку № 15 по вулиці Донецька.

«Повний комплекс заходів, рекомендованих поліцією в межах проекту, значно підвищує рівень захищеності місця проживання та сприяє підвищенню свідомості кожного громадянина, - зазначив начальник Олександрівського ВП майор поліції Павло Лисечко. - Зокрема, очікуваний результат – зниження рівня злочинності,   а кінцева мета проекту – кожен повинен  відчути присутність поліції та свою захищеність»

Проект «Безпечний будинок» вже успішно спрацював в кількох країнах. Він передбачає спільний с КСН, ОСББ та представниками влади моніторинг всіх умов проживання та проблематики кожного конкретного будинку, складання «дорожньої карти» найбільш гострих питань та їх спільне вирішення.