В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ВІДБУЛОСЬ НАВЧАННЯ З ПРОЗОРРО. ПРОДАЖІ

Дата: 17.12.2018 09:00

Фахівці Олександрівської селищної ради підвищили свою кваліфікацію під час участі у навчальній програмі для замовників торгів електронної системи «Прозорро. Продажі». Навчання проводиться в рамках реалізації Регіональної програми розвитку МСБ регіону за ініціативою Донецької ТПП за підтримки Донецької обласної державної адміністрації.

На питання, що стосуються тендерних закупівель відповіла тренер з публічних закупівель Тетяна Меркулова, а шляхом скап-зв’язку з присутніми поспілкуваоася менеджер проекту «Прозорро. Продажі» електронного торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua. Наталя Войтенко. Спеціалісти селищної ради більш детально розібралися, що таке «Прозорро. Продажі» і для проведення яких аукціонів розроблена ця система. Також  розглянули алгоритм проведення торгів та критерії оцінки переможця.

Учасники висловили бажання, аби фахівці ПОС Донецької ТПП «МІП» здійснювали їх консультаційний супровід з питань роботи в системі державних закупівель.