ДО ДНЯ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ

Дата: 10.05.2016 16:05

До дня Великої Перемоги на території Олександріської селищної ради було проведено: поточні ремонти пам’ятників та братських могил загиблих воїнів. У

населених пунктах - с. Петрівка Перша, Новополтавка, Софіївка, Варварівка - пройшли вечори зустрічі з ветеранами та учасниками Великої Вітчизняної війни «Вони захищали Батьківщину», на високому рівні у музичній школі смт. Олександрівка пройшов концерт, підготовлений вихованцями та педагогами дитячої музичної школи. Біля пам’ятників та братських могил загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни пройшли мітинги « Памяти павших будем достойны» у селах Новополтавка, Софіївка, Варварівка. Кожний ветеран, який мешкає на території селищної ради –(4 чол.), отримав поздоровлення та грошову винагороду в честь 71-ї річниці Великої Перемоги, на загальну суму 2.440 грн.

9-го Травня у смт. Олександрівка на площі Олександра Невського відбулося велике свято «Ты же выжил, солдат» для усіх ветеранів,учасників ВВВ, мешканців району. Для них було підготовлена змістовна концертна програма, пройшли азартні спортивні ігри з волейболу, шахів, шахматів. І, як завжди, всі учасники свята побували на «польовій кухні», де покуштували смачну, запашну «фронтову» кашу . Для ветеранів та учасників ВВВ селищною радою було приготовлено святковий стіл, де вони під звуки фронтових пісень та 100 грамів «наркомівських» згадували ті тяжкі часи, співали свої улюблені пісні разом з самодіяльними артистами. постійно

Виконкомом селищної ради разом з депутатським корпусом приділяється увага ветеранам та учасникам Великої Вітчизняної війни, надається посильна допомога у виділенні дров для опалення будинків в осінньо - зимовий період, оформленні документів для одержання соціальних виплат, в координації з соціальними службами відвідуються та складаються акти обстежень матеріально - побутових умов, призначенні опікунів для недієздатних ( за потребою), та інші.