ПРО СТАН ДОРІГ

Дата: 26.01.2016 15:00

Робочою групою під керівництвом заступника міського голови Мандича Л.В., оперативного штабу з координації дій та організації робіт з ліквідації можливих аварійних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов в зимовий

період та соціального захисту найбільш вразливих верств населення у зимовий період 26.01.2016р.  було обстежено автошляхи місцевого значення м.Селидове, м.Гірник, м.Українськ.

Автошляхи державного значення які обслуговує ДП «Донецький облавтодор» знаходять в задовільному стані – розчищені та посипані сумішшю.

У м.Селидове основні автошляхи знаходяться в задовільному стані - розчищені та посипані сумішшю, укладений договір з Селидівський ПСУРСЕАД на обслуговування у зимовий період.