A A A K K K
для людей із порушенням зору
Олександрівська селищна військова адміністрація
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

Звіт селищного голови Олександрівської селищної ради про стан роботи із зверненнями громадян за 2018 рік

Дата: 08.01.2019 15:08
Кількість переглядів: 579

Протягом 2018  року від мешканців району до Олександрівської селищної ради, включаючи і органи влади вищого рівня, надійшло 928 звернень громадян, з них 172 - письмових звернень, з яких безпосередньо до селищної ради надійшло 149, на особистий прийом звернувся 701 житель. До органів влади вищого рівня від мешканців Олександрівського району  надійшло 23 звернення, в тому числі 21 звернення надійшли через Урядову гарячу  лінію та 2 - через Олександрівську райдержадміністрацію.

Керівництвом селищної ради проведено 22 виїзних прийомів громадян, на які звернулися 26 мешканців.

Серед загальної кількості звернень 70 колективних та 3 повторних звернення.

Селищним головою з початку 2018 року контролювалось 578 звернень громадян, або 63% усіх звернень громадян.

Рівень виконавської дисципліни склав 100%. Порушень термінів розгляду звернень не допущено. З загальної кількості звернень  позитивно вирішено 628 звернень, або 68% від загальної кількості звернень; надано роз’яснення на 227 звернень (25%); , відмовлено – 39 ( 5%), інші 21 (3%) – знаходяться на виконанні.

Приділяється  належна увага вирішенню проблем соціально вразливих  верств населення  громади.

Протягом 2018 року із селищного бюджету були виділені кошти на матеріальну допомогу в сумі 45,0 тис. грн, надана матеріальна допомога  20-и особам. Здебільшого кошти були виділені на лікування, на оперативне втручання таким категоріям громадян : інваліди - 2 особи, малозабезпечені - 15 осіб, учасник АТО - 1 особа та  2 багатодітні родини.

Згідно розпорядження голови ОДА від  06.02.2017 року № 118 «Про затвердження Програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього середовища на 2017 рік»  в районі проводиться реалізація проекту «Озеленення смт. Олександрівка, а саме: реконструкція парку «Ювілейний». Головний розпорядник коштів – Департамент екології та природних ресурсів ОДА. Вартість проекту – 16322,50290 тис. грн.  Роботи розпочато 18.09.2017 року та тривають на даний час.

На території Олександрівської об’єднаної територіальної громади в 2018 році за рахунок спеціального фонду обласного бюджету в частині зарахованих до нього залишків коштів місцевих бюджетів, території яких тимчасово не підконтрольні українській владі (розпорядження голови Донецької ОДА від 04.07.2016 № 548 зі змінами) здійснюється реалізація 2 проектів, а саме:

  • «Термомодернізація дитячого навчального закладу «Журавка» смт Олександрівка. Проект реконструкції системи теплопостачання з улаштуванням твердопаливної котельні в існуючій окремо розташованій будівлі». Загальна вартість проекту – 493,220 тис. грн. Головним розпорядником коштів визначено  Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

 

  • «Будівництво сміттєсортувальної станції в Олександрівському районі». Головний розпорядник коштів – Департамент екології та природних ресурсів ОДА. Вартість проекту – 11000,00 тис. грн. Роботи розпочаті та продовжуються.

За рахунок власних коштів завершено капітальний ремонт парку «Центральний» - додаткові роботи склали 200,134 тис. грн. та завершено будівництво спортивного майданчика для гри в міні-футбол з покриттям «Штучна трава» по вул. Виноградна в с.Петрівка Перша – додаткові роботи склали 141,0 тис. грн.

 

Виготовлено робочий проект «Реконструкція стадіону в універсальний (з біговими доріжками) стадіон» в смт. Олександрівка вартість  робіт склала 287,6 тис. грн.

В рамках реалізації бюджетної програми КПКВК 2751320 «Будівництво полів зі штучним покриттям в регіонах України» у 2018 році» виготовлено 4 проекти з капітального ремонту футбольних майданчиків з влаштуванням основи 42*22 зі штучного покриття на загальну суму 120,0 тис. грн. та розпочато капітальний ремонт 4-х футбольних майданчиків, а саме:

  • «Капітальний ремонт футбольних майданчиків з влаштуванням основи 42*22 зі штучного покриття за адресою: Донецька обл., Олександрівський район, с. Золоті Пруди, вул.. Центральна, 78» вартість проекту 1861,825 тис.грн.

  • «Капітальний ремонт футбольних майданчиків з влаштуванням основи 42*22 зі штучного покриття за адресою: Донецька обл., Олександрівський район, с. Мирна Долина, вул. Шкільна вартість проекту 1861,825 тис. грн..

  • «Капітальний ремонт футбольних майданчиків з влаштуванням основи 42*22 зі штучного покриття за адресою: Донецька обл., Олександрівський район, с. Михайлівка, вул. Шкільна вартість проекту 1861,825 тис. грн.

  • «Капітальний ремонт футбольних майданчиків з влаштуванням основи 42*22 зі штучного покриття за адресою: Донецька обл., Олександрівський район, с. Очеретине, вул. Центральна, 1  вартість проекту 1861,825 тис. грн. Рішенням сесії селищної ради на співфінансування вищезазначених проектів виділені кошти в сумі 3600,00 тис. грн.

В межах реалізації регіональної комплексної соціальної програми «Молодь і сім’я Донеччини» на 2016-2020 роки виготовлено проектно-кошторисну документацію зі створення молодіжних центрів в с.Мирна Долина та с. Новополтавка  Олександрівської ОТГ загальною вартістю 100,0 тис. грн. На співфінансування проектів виділено 1000,00 тис. грн. власних коштів. На ремонтні роботи, які тривають в приміщеннях  молодіжних центрів, використано 1,0 млн. грн обласного бюджету.

В рамках Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України Олександрівською об’єднаною територіальною громадою  триває закупівля мобільного офісу муніципальних послуг  вартістю  4000,00 тис.грн., співфінансування громади становить 50,0 тис. грн.

З метою розвитку інвестиційної діяльності та інфраструктури, подальшої реалізації проектів регіонального розвитку:

  • за рахунок власних коштів триває розробка робочих проектів: «Реконструкція будівлі СЕС та гаражів під ЦНАП, соціальний офіс та управління Олександрівської селищної ради в смт. Олександрівка Донецької області» (вартість виготовлення проектно-кошторисної документації 600,00 тис.грн.); «Реконструкція (термомодернізація) будівлі Очеретинської дільничної лікарні «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» під відділення стаціонарного догляду для постійного проживання Територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) Олександрівської селищної ради» (вартість виготовлення проектно-кошторисної документації 536,0 тис. грн.);

З метою формування інтерактивної карти з відновлення соціально – економічної та інженерно – транспортної інфраструктури Донецької області Олександрівською селищною радою були сформовані пропозиції щодо реалізації проектів за пріоритетними напрямками з відновлення соціально – економічної та інженерно – транспортної інфраструктури у 2019 році та наступні три роки. До переліку проектів включено 45 інфраструктурних проектів.

Відповідно до проекту «Український Донецький куркуль», в рамках якого надається фінансова підтримка на реалізацію бізнес-проектів суб’єктам малого підприємництв, мешканець Олександрівської ОТГ став переможцем даного конкурсу та отримав фінансову підтримку для реалізації проекту « Овочі домашні. Тепличний комплекс (вирощування томатів в закритому грунті)». Для співфінансування проекту з місцевого бюджету було виділено 30,0 тис. грн.

Селищною радою проводилась роз’яснювальна робота серед населення про видачу дотації населенню за утримання молодняка великої рогатої худоби. Олександрівська ОТГ стоїть на першому місці в Донецькій області по отриманню дотації. Дотацію отримали 223 особи на суму 533,6 тис. грн.

Селищний голова                                                                                        Л. В. Борисевич


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь