«Заміна вікон в спортивному залі»

№ З/П

1

Кропивко Лариса Володимірівна

(066) 287-08-97

2

Назва організації, яку Ви представляєте:

Мирнодолинський НВК

3

Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"?

4

Назва проекту:

«Заміна вікон в спортивному залі»

5

Мета проекту

Зробити сучасний, теплий та безпечний  спортивний зал для фізичного розвитку дітей

6

Хто є партнерами проекту?
(Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті)

Олександрівська селищна рада;

Відділ освіти, сімї, молоді та спорту;

Підрядна організація, яка буде визначена в результаті проведення процедури закупівель , виконання робіт.

7

Хто є цільовою аудиторією проекту

- учні школи;

- громада міста;

- вчителі та обслуговуючий персонал  школи;

- органи місцевого самоврядування та виконавчої влади.

8

Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі?

Однією з актуальних проблем на сучасному етапі у громаді є створення умов для збереження та зміцнення здоров’я громадян. Проект «Заміна вікон в спортивному залі в с.Мирна Долина » зафіксований як пріоритетний і в «Програмі розвитку громадсько-активного Мирнодолинського НВК на 2019 рік

9

Опишіть всі заплановані заходи

-Розробити кошторисну документацію (визначення підприємства , що розроблятиме проект та проводитиме авторський нагляд за виконанням робіт) .

-Визначити підрядника на проведення робіт серед місцевих підрядних організацій. Укласти відповідні угоди на проведення робіт.

-Розподілити обов’язки членів ініціативної групи для організації роботи членів громади та нагляду за виконанням робіт.

-Провести заміну дерев'яних вікон та дверей на металопластикові та утеплити фасад відповідно до кошторисної документації

-Прийняти  об’єкт в експлуатацію.

-Організувати інформаційний супровід проекту – подати інформацію до місцевої газети.

10

Яким чином даний проект вплине на розвиток громади?

Реалізація проекту позитивно вплине на розвиток інфраструктури громади за рахунок відновлення та об’єктів освіти. Суб’єкти підприємництва будуть залучені до виконання робіт (послуг) за проектом з розробки проектно-кошторисної документації та проведення ремонтно-будівельних робіт.

11

Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

Збільшиться  енергоефективність будівлі школи.

Суттєво покращитьсч мікроклімат приміщень школи, температурний режим становитиме       18-20 С.

Покращитьсч санітарно-гігієнічні умови перебування дітей.  Зменшиться споживання енергоносіїв .

12

Як саме ви будете просувати проект

Веб-сайт, соціальні мережі (Facebook),засоби масової інформації

13

Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

1.Створення сприятливих та комфортних санітарно-гігієнічних умов для занять спортом.

2.Збереження здоров’я дітей, зниження рівня травматизму під час занять.

3. Використання металопластикових вікон, забезпечить енергозберігаючий ефект, знизить рівень тепловитрат

14

Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески