1. Ваша контактна інформація Мацейко Євгенія Вікторівна

2. Назва організації, яку Ви представляєте: активний громадянин Олександрівської громади

3. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"? Ні

4. Назва проекту: Заміна вхідних дверей у багатоквартирних будинках №14, №15, №15а по вул. Донецька

5. Мета проекту

- створення безпечних умов проживання

-енергозбереження будинків

- покращення естетичного вигляду будинків

- благоустрій вул. Донецька, а саме будинків №14, №15, №15а

6. Хто є партнерами проекту?
(Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті)

Олександрівська селищна рада (співфінансування) та мешканці будинків (організація робіт та благоустрій територій)

7. Хто є цільовою аудиторією проекту

Мешканці будинків №14, №15 та №15а по вул. Донецька, мешканці та гості громади
8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі?

У Олександрівській ОТГ є мікрорайон Доманський на території якого розташовані п’ятиповерхові багатоквартирні будинки. Мешканці своїми силами підтримають чистоту та красу прибудинкових територій. За власні кошти мешканцями було частково замінено вхідні двері у цих будинках. Періодично проводиться поточний ремонт під’їздів за власні кошти мешканців (шпаклювання, покраска стелі та стін)

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту6

- демонтаж старих дерев’яних дверей

- встановлення нових металевих вхідних дверей

- благоустрій прилеглої території

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади?

Реалізація проекту забезпечить соціальну згуртованість мешканців будинків, забезпечить безпечні умови проживання.

11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

У будинках стане тепліше та затишніше. Люди повірять у власні сили.

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та

Офіційний сайт Олександрівської селищної ради, сторінка Олександрівської ОТГ  у Фейсбук, інформаційний стенд громади

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

Короткострокові- покращення настрою мешканців громади.

Довгострокові- підвищення рівня довіри населення до влади, підвищення енергоефективності житла, соціальна згуртованість населення громади.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн.
Зазначте у полі нижче такі пункти: Стаття витрат (наприклад, закупівля дошок), Кількість одиниць (наприклад, 10 штук), Необхідно коштів на цю статтю витрат (наприклад, 10 дошок * 250 грн = 2500 грн), а також вкажіть ті статті витрат, на які ви зможете залучити самостійно фінансування, або вам хтось надасть їх (наприклад, Приміщення для зустрічей - надасть Бібліотека, приблизна ціна таких послуг - 500 грн). Після того, як ви вказали всі статті витрат, підрахуйте скільки вам потрібно фінансування, а скільки ви зможете залучити самостійно. УВАГА! Просимо врахувати, що оплата праці ініціатора/менеджера проекту не може бути профінансована за кошти, які надаються в рамках пітчінгу проектів.

Заміна п’яти вхідних дверей, а саме у буд. №14 –двоє дверей, у буд. №15- двоє дверей, у буд. №15а- одні двері. Орієнтовна вартість одних дверей 10000 грн.

Всього за проектом: 5 шт. х 10000=50000грн.