Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

Відділ соціального захисту населення

До уваги осіб з інвалідністю!!!

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець- Подільський державний інститут» є навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо - професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Економічна кібернетика», «Комп’ютерні науки», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота», та «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.) повної загальної середньої освіти (11кл.), диплому кваліфікованого робітника.

15:12:09 29.12.2021

До уваги внутрішньо переміщених осіб!!!

Повідомляємо, що згідно з заявою АТ “Державний ощадний банк України”, надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).

17:03:11 20.12.2021

Благодійна акція «Подаруй дитині Різдвяне Диво!»

Благодійна акція «Подаруй дитині Різдвяне Диво!» для дітей Донецької області, які опинились в складних життєвих обставинах (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці дитячих будинків тощо), запроваджується комунальним підприємством «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» за підтримки Донецької облдержадміністрації.

17:30:28 15.12.2021

До уваги отримувачів субсидії!!!

Кабінетом Міністрів України 15 листопада 2021 року прийнято постанову № 1184 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

20:42:12 08.12.2021

УВАГА! ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ! ПРИЗНАЧЕННЯ І ВИПЛАТА КОМПЕНСАЦІЇ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ З ДОГЛЯДУ НА НЕПРОФЕСІЙНІЙ ОСНОВІ

Урядом 20 жовтня 2021 року внесено зміни щодо Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі (постанова КМУ від 20.10.2021 № 1074, чинна з 23.10.2021).

15:45:40 02.11.2021

Що потрібно знати роботодавцю про працю вагітних жінок і працівників із дітьми?

Плануєте або вже маєте трудові відносини з вагітними жінками та працівниками, які виховують дітей до 14 років? Дізнайтеся, в яких випадках їм не можна відмовляти в працевлаштуванні, які відпустки й пільги ви маєте їм надавати та про інші важливі нюанси.

14:05:25 18.10.2021