«Турбота про підростаюче покоління сьогодні- запорука розвитку села в майбутньому»

1. Ваша контактна інформація

Черномор Дарина

1. Назва організації, яку Ви представляєте:

Депутат Олександрівської селищної ради

1. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"?

Ні.

1. Назва проекту:

1. Мета проекту

В рамках проекту планується встановити автобусну зупинку з накриттям в селі Софіївка. Цей проект дуже важливий для громади, оскільки в селі відсутні автобусні зупинки.

1. Хто є партнерами проекту?
    (Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті)

Олександрівська селищна рада ( спів фінансування)

7. Хто є цільовою аудиторією проекту

Школярі та мешканці села Софіївка.

8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі?

Село Софіївка невелике село, кількість його жителів – 225 чоловік. Але серед мешканців села є молоді сім’ї. На навчання до школи в смт Олександрівку дітей підвозить шкільний автобус. Але в селі немає автобусної зупинки, де дітлахи могли б сховатися від дощу, снігопаду чи сильного вітру.

Даний проект спрямовано на створення належних умов для очікування транспорту, безпечної висадки та посадки маленьких пасажирів.

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту6

- підготовка площі для автобусної зупинки ( перша половина травня 2019 рік);

- встановлення автобусної зупинки (друга половина травня 2019 року);

-  належна розмітка дорожнього руху біля автобусної зупинки.

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади?

Встановлення та благоустрій автобусної  зупинки, дозволить поліпшити умови для очікування  транспорту, можливість сховатися від снігу, дощу, інших несприятливих погодних умов.

Таким чином є позитивним поштовхом прояву турботи селищною радою про її мешканців. Даний проект у повній мірі відповідає стратегії розвитку громади, адже створення безпечних та комфортних умов для жителів  запорука гарного настрою населення.

11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

За результатами встановлення автобусної зупинки для  транспортних засобів, буде створено сприятливі умови для мешканців села Софіївка  під час очікування  транспорту, безпечних умов перебування на зупинці та покращення інфраструктури Олександрівської громади.

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та

Газета Вісті Олександрівщини, офіційний сайт Олександрівської селищної ради.

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

Короткострокові: покращення загального настрою населення села Софіївка.

Довгострокові: покращення інфраструктури Олександрівської ОТГ, створення комфортних умов під час очікування транспорту.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн.
Зазначте у полі нижче такі пункти: Стаття витрат (наприклад, закупівля дошок), Кількість одиниць (наприклад, 10 штук), Необхідно коштів на цю статтю витрат (наприклад, 10 дошок * 250 грн = 2500 грн), а також вкажіть ті статті витрат, на які ви зможете залучити самостійно фінансування, або вам хтось надасть їх (наприклад, Приміщення для зустрічей - надасть Бібліотека, приблизна ціна таких послуг - 500 грн). Після того, як ви вказали всі статті витрат, підрахуйте скільки вам потрібно фінансування, а скільки ви зможете залучити самостійно. УВАГА! Просимо врахувати, що оплата праці ініціатора/менеджера проекту не може бути профінансована за кошти, які надаються в рамках пітчінгу проектів.