«Сучасна освіта»

1.Воронцова Вікторія, 0957008964

2. -

3. -

4. Назва проекту:  « Сучасна освіта»

5. Мета проекту: придбати дві мультимедійні дошки для учнів Очеретинської ЗОШ, надати учням школи можливість отримувати знання сучасними методами, ознайомлення учнів з сучасними технологіями з раннього віку, пробудити бажання вивчати та використовувати сучасні технології в повсякденному житті та майбутній роботі; полегшити викладання матеріалу вчителям, використовувати при викладанні матеріалу інформацію, яка ранше була недоступна.

6. Партнерами проекту є: депутати Олександрівської ОТГ Стукал В. П. та Воронцова В. В. , в. о. старости Рєзніченко Д. А., директор Очеретинської ЗОШ Толкачева А. А. , учасники батьківського комітету.
7. Учні Очеретинської ЗОШ, вчителі Очеретинської ЗОШ.

8. Даний проект направлений на використання методів викладання з використанням сучасних технологій, що дозволяє надавати більш об’ємний учбовий матеріал.

На даний момент зусиллями батьківського комітету школи було встановлено дві мультимедійні дошки(фото додаються).

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту
Для кожного з заходів / компонентів проекту, вкажіть: а) приблизні дати (місяці) запровадження, б) кількість учасників та їх категорії (напр.
100 студентів університету X, 5 представників міської ради Y), в) необхідні ресурси

Проект планується реалізувати (при наявності дошок з обладнанням) протягом квітня 2019 року. При реалізації будуть задіяні представники школи та батьківського комітету.

10. Учні школи отримають змогу навчатись у сучасній школі, получати навчальний матеріал у більш повному обсязі, підвищиться  імідж громади та привабливість для навчання Очеретинської школи.
11. Результатом реалізації проекту стане покращення успішності учнів.

12. . Проект буде просуватись через партнерів та соціальні мережі (офіційні сторінки ОТГ).

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

До короткострокових результатів проекту можна віднести: зацікавленість учнів до навчання через сучасні методи викладання.

До довгострокових результатів проекту можна віднести: покращення успішності учнів, полегшення викладання для вчителів, підвищення іміджу громади і школи.

14. Середня вартість мультимедійної дошки (мультимедійна дошка, проектор, USB-кабель) становить 25 000 грн.

Таким чином кошторис проекту становить 50 000 грн.

Витрати пов’язані із встановленням дошки покладаються на батьківський комітет та ініціативну групу.

Приклад аналогічного проекту реалізованого по Очеретинській ЗОШ