«Сприяння розвитку творчої молоді села Петрівка перша»

1. Ваша контактна інформація

Пшиченко Валентина

1. Назва організації, яку Ви представляєте:

Депутат Олександрівської селищної ради

1. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"?

Ні

1. Назва проекту:

«Сприяння розвитку творчої молоді села Петрівка перша»

1. Мета проекту

Придбання музичної апаратури для проведення масових заходів для мешканців села та гостей

1. Хто є партнерами проекту?
    (Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті)

Олександрівська селищна рада (співфінансування)

7. Хто є цільовою аудиторією проекту

Мешканці села Петрівка Перша та гості громади.

8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі?

В селі Петрівка перша живуть дружні і працьовиті люди. А ще мешканці нашого села люблять і вміють співати . Співають всі від дошкільнят до людей похилого віку. У нашому селі дуже багато талановитої молоді. Тому дозвілля організовуємосвоїми силами. Організовуємо концерти до Дня села, дня молоді, свято дня людей похилого віку, Новорічну ялинку, на Різдво Христове по селу ходить коляда.

У 80х роках минулого століття в селі був створений гурт «Петрівчанка», якому було присвоєно звання народного колективу. Колектив постійно оновляється молодими талантами і існує до теперішнього часу. Але час плине, життя не стоїть на місці і в наше життя приходять нові технології. Для того щоб щось організувати і провести якийсь захід нам потрібно звертатись до районних спеціалістів, які допомагають нам музичною апаратурою.

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту6

Придбання музичної апаратури та звуко-підсилювальної апаратури

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади?

Створення умов для проведення змістовного дозвілля та свят для всіх мешканців села. Реалізація проекту сприятиме розвитку української творчості.

11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

Опитування мешканців села, фото та відеозйомка реалізованого пректу.

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та

Газета Вісті Олександрівщини, сайт Олександрівської селищної ради

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

Короткострокові- після перемоги у Пітчингу придбання музичної апаратури.

Довгострокові- проведення всіх свят з використанням нової апаратури.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн.
Зазначте у полі нижче такі пункти: Стаття витрат (наприклад, закупівля дошок), Кількість одиниць (наприклад, 10 штук), Необхідно коштів на цю статтю витрат (наприклад, 10 дошок * 250 грн = 2500 грн), а також вкажіть ті статті витрат, на які ви зможете залучити самостійно фінансування, або вам хтось надасть їх (наприклад, Приміщення для зустрічей - надасть Бібліотека, приблизна ціна таких послуг - 500 грн). Після того, як ви вказали всі статті витрат, підрахуйте скільки вам потрібно фінансування, а скільки ви зможете залучити самостійно. УВАГА! Просимо врахувати, що оплата праці ініціатора/менеджера проекту не може бути профінансована за кошти, які надаються в рамках пітчінгу проектів.

- акустичні колонки-20000грн;

- підсилювач звуку-3000грн;

- нетбук-7000грн;

- акустичні колонки-20000грн. Всього: 50000грн.