Спортивний майданчик «Джерело здоров’я»

1. Латникова Марія Степанівна,

2. Назва організації, яку Ви представляєте – Беззаботівський старостинський округ

3. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"? - ні

4. Назва проекту - Спортивний майданчик «Джерело здоров’я»

5. Мета проекту - Основною метою проекту є турбота за підростаюче покоління, саме їхнє здоров'я урізноманітнення їхнього дозвілля, боротьба із залежністю від Інтернету

6. Хто є партнерами проекту? – Олександрівська селищна рада
(Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті)

7. Хто є цільовою аудиторією проекту? – діти, молодь та мешканці  с. Дмитроколине

8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі? - Відомо, що під час неспання більшість маленьких дітей проводять свій час активно: стрибають, бігають, катаються з гірки і грають на спеціально обладнаних дитячих майданчиках.           При цьому діти не тільки отримують задоволення від гри, але і непомітно для себе знайомляться з першої фізпідготовкою, яка стане основою їх фізичного виховання. І якщо в дошкільному віці їм є де проводити свій час з користю для здоров'я, то в підлітковому і більш дорослому віці справа йде трохи інакше.
Іншими словами, школярам і старшокласникам ніде займатися фізкультурою. Адже єдиний спортивний майданчик  знаходяться  дуже далеко, на території школи, а це майже 2км.
Відмінним виходом з цього положення будуть - вуличні тренажери. Дане обладнання призначене безпосередньо для вулиці. Має високі показники зносостійкості і тривалий термін експлуатації.
    У даному населеному пункті, с. Дмитроколине, немає жодних спортивних об’єктів, стадіону та облаштованих дитячих майданчиків. Молоді  немає де розвиватися фізично та з користю проводити вільний час.

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту
Для кожного з заходів / компонентів проекту, вкажіть: а) приблизні дати (місяці) запровадження, б) кількість учасників та їх категорії (напр. 100 студентів університету X, 5 представників міської ради Y), в) необхідні ресурси
придбання спортивного вуличного інвентарю

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади? - Спорудження майданчика дасть можливість дітям різносторонньо розвиватись, займатись улюбленими видами спорту, вести здоровий спосіб життя,  покращити фізичний розвиток. Використовувати можливості спортивного майданчика матимуть  також діти з інших сіл. Прагнемо забезпечити взаємодію між людьми різних поколінь. Ми за здорову націю. Реалізація даного проекту дозволить здійснити мрію жителів даного населеного пункту про створення безпечного дитячого майданчика.
11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн.
виличні тренажери :

KL -11.06- 14900грн