Борисевич Людмила Вікторівна

Дата народження - 12 березня 1962 року

Освіта - Вища

Декларація

Борисевич Людмила Вікторівна, громадянка України.

Народилась 12 березня 1962 року. Трудова діяльність: 1981 – 1984 - вчитель початкових класів Новодонецької середньої школи. 1984 – 1992 - обрана комсоргом групи шкіл Олександрівського району. 1992 -1994 - заступник директора з виховної роботи Новодонецької середньої школи. 1994 - керівник секретаріату Олександрівського райвиконкому. 1995 - 2010- заступник голови Олександрівської райдержадміністрації. 2012 - голова Олександрівської селищної ради VI скликання. З жовтня 2015 по теперішній час - голова Олександрівської селищної ради VII скликання.

Має дві повні вищі освіти: Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Українська мова та література», присвоєно кваліфікацію вчитель української мови та літератури. Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та здобула кваліфікацію магістра державного управління. Депутат Олександрівської районної ради двох скликань. Під судом та слідством не перебувала.