Ремонт під'їзду будинку за адресою с.Олександрівка, вул.Самарська, 7

Василевич Сергій Олександрович

Телефон *

Мета проекту *

Енергозбереження будинку та покращення естетичного вигляду будинків. Завершення благоустрію будинку, який знаходиться в центрі селища.

Хто є партнерами проекту?

Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті

Олександрівська ОТГ, приватні особи(мешканці будинку), КП "Віднова"

Хто є цільовою аудиторією проекту? *

мещканці будинку №7 та мешканці громади.

Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі? *

Будинок №7 по вулиці Самарська, знаходится у центрі селища Олександрівка. Є найстарішим багатоповерховим будинком селища. Мешканціми будинку на 90% є пенсіонери. В будинку близько 2-років назад було повністю замінено дах та проведено його утеплення. Але на данний час в під'їзді будинку взагалі відсутні вхідні двері, а вікно під'їзду знаходиться у жахливому стані. Дана обставина негативно впливає на енергозбереження будинку. Якщо замінити вікно та поставити нові двері, то енергоефектиінвсть будинку значно підвищиться, що покращить рівень життя мешканців будинку.

Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

Енергозбереження будинку. Благоустрій будинку. Покращення рівня життя громадян. Покращення ететики селища.

Перерахуйте заплановані заходи проекту *

Заміна вхідних дверей у під'їзд. Заміна дверей у тамбурі під'їзду. Заміна вікна у під'їзді. Встановлення навісу над вхідними дверями під'їзду.

Яким чином даний проект вплине на розвиток громади? *

Згуртованість мешканців будинку. Покращення рівня життя мешканців громади..

Як саме ви будете просувати проект *

(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та ін.)

Засоби масової інформації, соціальні мережі трщо.

Яким чином можна оцінити результати роботи проекту? *

Будинок стане набагато комфортіншим для проживання. Естетичний вигляд як самого будинку та к і центра селища покращиться.

Орієнтовний бюджет, що плануєте придбати (технічні засоби, обладнання, канцелярія тощо)? Загальна сума витрат за проектом *

Заміна вхідних фасадних дверей (1 шт)- 10000грн., заміна тамбурних дверей (1шт.) - 8000грн. встановлення навісу на вхідними дверима (1шт.)- 2000грн. заміна вікна у під'їзді (1шт.) - 3000грн.