Реконструкція пішохідної доріжки по вул. Шкільна

1. Ваша контактна інформація

Гасіца Світлана Іванівна

1. Назва організації, яку Ви представляєте:

Депутат Олександрівської селищної ради

1. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"?

Ні.

1. Назва проекту:

Реконструкція пішохідної доріжки по вул. Шкільна у смт Олександрівка Донецької області.

1. Мета проекту
    Мощення пішохідної доріжки з плитки, для безпеки та безперешкодного пересування школярів та мешканців смт Олександрівка.

1. Хто є партнерами проекту?
    (Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті)

Олександрівська селищна рада ( спів фінансування)

7. Хто є цільовою аудиторією проекту

Мешканці громади, гості та діти, які щодня крокують до школи.
8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі?

Пішохідна доріжка по вул. Шкільній знаходиться у жахливому стані, тому мешканці та школярі вимушені рухатись по проїжджій частині вулиці.

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту6

Реконструкція пішохідної доріжки:

зняття старої плитки;

вирівнювання площі для улаштування доріжки довжиною 700м та шириною 1 метр;

улаштування бордюру довжиною 700 метрів;

укладка тротуарної плитки.

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади?

Улаштування сучасної доріжки тротуарною плиткою, довжиною 700метрів, покращення руху пішоходів, уникнення аварійних ситуацій. Створення комфортних умов проживання та пересування всіх мешканців громади.

11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

Реалізація проекту вирішує питання місцевого значення щодо покращення інфраструктури селища Олександрівка, забезпечення комфортних умов проживання та пересування його мешканців, підвищення безпеки руху автотранспорту.

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та

Газета Вісті Олександрівщини, сайт Олександрівської селищної ради,

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

Короткострокові- покращення настрою мешканців селища.

Довгострокові- покращення інфраструктури Олександрівської ОТГ

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн.
Зазначте у полі нижче такі пункти: Стаття витрат (наприклад, закупівля дошок), Кількість одиниць (наприклад, 10 штук), Необхідно коштів на цю статтю витрат (наприклад, 10 дошок * 250 грн = 2500 грн), а також вкажіть ті статті витрат, на які ви зможете залучити самостійно фінансування, або вам хтось надасть їх (наприклад, Приміщення для зустрічей - надасть Бібліотека, приблизна ціна таких послуг - 500 грн). Після того, як ви вказали всі статті витрат, підрахуйте скільки вам потрібно фінансування, а скільки ви зможете залучити самостійно. УВАГА! Просимо врахувати, що оплата праці ініціатора/менеджера проекту не може бути профінансована за кошти, які надаються в рамках пітчінгу проектів.

Закупка тротуарної плитки 700 кв. м. на суму 50000грн. Пісок та бордюри буде придбано за кошти громади.