Освітлення Микільського мосту

Єрмакова Любов Миколаївна

Телефон *

Мета проекту *

Покращення умов пересування мешканців в темний час доби по мостовому переходу між селами Микільське-Петрівка Друга.Освітлення Микільського мосту через річку Самара.Проектом планується встановити два ліхтаря вуличного освітлення на сонячних батареях.

Хто є партнерами проекту?

Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті

Олександрівська ОТГ,буде співфінансувати 10% від вартості цього проекту.

Хто є цільовою аудиторією проекту? *

Цільовою аудіторією проекту є мешканці сіл Микільське,Зелений Брід (школярі,робітники дитячого садка,клуба загальна кількість населення -353 чоловіка

Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі? *

В осінньо-зимовий період мешканці сіл Зелений Брід та Микільське прямують до школи,дитячого садка,клубу та в зворотньому напрямку у темний час доби.По дорозі через річку Самара є вузький міст.Щоб освітити цей міст є не економічно доцільно будувати цілу лінію електромереж бо вона буде коштувати приблизно 1млн грн.Тому прийнято рішення ініціювати даний проект та встановити два ліхтаря на сонячних панелях,які будуть освітлювати вузький міст і зробить безпечним пересування мешканців громади.

Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

Короткострокові результати проекту-побудова та обладнання сонячних ліхтарів у першому півріччі 2019 року,довгостроковий результат -покращення умов пересування через вузький міст для мешканців громади.

Перерахуйте заплановані заходи проекту *

-Отримання дозволу громади на розміщення двух ліхтарів; -Укладення договору з компанією,яка встановить та пустить в експлуатацію ліхтарі на сонячних батареях

Яким чином даний проект вплине на розвиток громади? *

Реалізація даного проекту буде сприяти розвитку інфрастуктури громади,покращить якість життя,убезпечить пересування мешканців через річку Самара.

Як саме ви будете просувати проект *

(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та ін.)

Просувати даний проект будемо через засоби масової інформації,через офіційний сайт громади,а також через партнерів та громадскість.

Яким чином можна оцінити результати роботи проекту? *

Провести опитування мешканців сіл Зелений Брід та Микільське,зробити фото,відео фіксації реалізованого проекту і долучити до звіту.

Орієнтовний бюджет, що плануєте придбати (технічні засоби, обладнання, канцелярія тощо)? Загальна сума витрат за проектом *

-Розробка проекту -укладання договору з організацією підрядником; -встановлення ліхтарів; -2 ліхтарі по 25 тис.грн за кошти проекту,а оплату 5тис.грн за встановлення кошти громади.