1. Ваша контактна інформація:
  • Ім’я та прізвище – Мелешко Ріта Василівна
  • Адреса електронної пошти – meleschko.rita@i.ua
  • Номер телефону - 0957919099

1. Назва організації, яку Ви представляєте:
  • Високопільський старостинський округ Олександрівської ОТГ.

1. Чи є Ваша організація партнером проекту «Активні громадяни»?
  • Ні

Інформація про проект соціальної дії

1. Назва проекту:
  • «Освітлення дитячого ігрового майданчика в с. Запаро-Мар’ївка шляхом встановлення альтернативних джерел енергії» .

1. Мета проекту:
  • Встановити автономне вуличне освітлення на дитячому ігровому майданчику в с. Запаро-Мар’ївка.
  • Створити сприятливі умови відпочинку для матерів та дітей, налагодження соціальних зв’язків між жителями громади та покращення благоустрою села.

1. Хто є партнерами проекту?
  • Олександрівська селищна рада.

1. Хто є цільовою аудиторією проекту?

Цільовою аудиторією проекту є населення с. Запаро- Мар’ївка, а саме:

• сім’ї з дітьми (28 сімей), в них:

-діти до 6 років (19чол.)

-діти від 6 до 14 років (43чол.)

1. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі?
  • Проблемою дитячого ігрового майданчика, який розташовано в центрі села Запаро-Мар’ївка Олександрівської ОТГ є те, що мережа центрального вуличного освітлення знаходить на значній відстані від майданчика. Дана проблема є дуже актуальною, бо велика кількість жителів сільської місцевості працює до пізнього часу і тому діти проводять час на ігровому майданчику часто у вечірній час. В рамках впровадження даного проекту планується встановити 2 одиниці фотомодулів на опорі, таким чином забезпечивши автономне освітлення дитячого майданчика за інноваційними технологіями. Легкий і екологічний спосіб організувати освітлення без підключення до електромережі. Системи автономного освітлення надійні і легко оптимізуються під кожен конкретний випадок і регіон використання. Автономне освітлення від енергії сонця дозволяє в найкоротші терміни встановити і запустити енергосистеми. При грамотному підході, термін служби систем автономного освітлення складає 8-10 років, після чого досить просто замінити акумулятор.

1. Яку територію будуть охоплювати заходи проекту? (наприклад, назва міста, селища, або декількох, область)
  • Дитячий ігровий майданчик в с. Запаро-Мар’ївка Олександрівської ОТГ.

1. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту
    Для кожного з заходів / компонентів проекту, вкажіть: а) приблизні дати (місяці) запровадження, б) кількість учасників та їх категорії (напр. 100 студентів університету
    X, 5 представників міської ради Y), в) необхідні ресурси

• Інформування громади про проведення пітчингу проектів соціальної  дії для мешканців Олександрівської ОТГ
  • Створення ініціативної групи
  • Зустрічі членів ініціативної групи з жителями села  Запаро-Мар’ївка для визначення пріоритетної проблеми громади
  • Підготовка проекту та подача його до Британської ради.
  • Придбання устаткування системи автономного освітлення.
  • Встановлення опори.
  • Монтаж ліхтаря.
  • Влаштування сонячних панелей.
  • Влаштування заземлення.
  • Проведення тестових випробувань та здача об’єкту в експлуатацію.
  • Широке інформування громадськості про результати реалізації проекту.

1. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади?
  • Олександрівська ОТГ є прихильником розвитку новітніх технологій. Це буде перший реалізований проект у громаді, що створює альтернативу діючій застарілій, енерго- та фінансово витратній моделі забезпечення населених пунктів вуличним освітленням.
  • Покращить імідж громади, як такої, що дбає про відпочинок дітей.
  1. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?
  • ефективність з практичної та економічної точок зору в умовах, коли для підключення до центральної енергомережі необхідно розробляти проект в Обленерго, прокладати окрему лінію електроживлення.
  • забезпечення якісним вуличним освітленням у вечірній та нічний;
  • створення комфортних та безпечних умов для відпочинку дітей.

1. Як саме ви будете просувати проект
    (напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та ін.)
  • Просування проекту буде здійснюватися через вебсайт Олександрівської ОТГ, газету «Вісті Олександрівщини» та соцмережі.

1. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту
  • короткотермінові – якісний та безпечний відпочинок матерів з дітьми у вечірній час;
  • довгострокові – сворення комфортних та якісних умов для відпочинку дітей дозволить молоді залишатися жити в селі, створювати сім’ї, народжувати дітей.

1. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000грн.
    Зазначте у полі нижче такі пункти: Стаття витрат (наприклад, закупівля дошок), Кількість одиниць (наприклад, 10 штук), Необхідно коштів на цю статтю витрат (наприклад, 10 дошок * 250 грн = 2500 грн), а також вкажіть ті статті витрат, на які ви зможете залучити самостійно фінансування, або вам хтось надасть їх (наприклад, Приміщення для зустрічей - надасть Бібліотека, приблизна ціна таких послуг - 500 грн). Після того, як ви вказали всі статті витрат, підрахуйте скільки вам потрібно фінансування, а скільки ви зможете залучити самостійно. УВАГА! Просимо врахувати, що оплата праці ініціатора/менеджера проекту не може бути профінансована за кошти, які надаються в рамках пітчінгу проектів

1. ТОВАРИ:

1.1. Автономні вуличні світильники SUN-USD-30Вт:

2 світильники * 17670 грн. = 35340 грн.

1.2. Бетонні опори:

2 опори * 2200 грн. = 4400 грн.

2. БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ:

2.1. Пісок:

0,5 т. * 150.00 = 75.00 грн.

2.2. Щебінь мілкий:

0,5 т * 650.00 грн. = 325.00 грн

2.3. Цемент:

1 мішок (50кг.) * 150.00 = 150.00 грн

3. ПОСЛУГИ

3.1. Послуги автокрану = 1500.00 грн.

4. ІНШІ ВИТРАТИ

4.1. Монтаж конструкції:

2 шт. * 2000грн. = 4000 грн.

ВСЬОГО: 45 790 грн.