Оприлюднення регуляторних актів

Умови проведення конкурсу

Про встановлення тарифу теплопостачання

Про встановлення тарифів на послуги

Про встановлення тарифів на збирання вивезення та знешкодження твердих побутових відходів

Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт. Олександрівка:

Проект "Правила приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт. Олександрівка"

Аналіз

Проект рішення

ЗВІТ ПРО БАЗОВЕ ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА РІШЕННЯ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІД 29.05.2020 Р. № 7/31-910 «ПРО РЕГЛАМЕНТ ВІДДІЛУ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ».

09:09:08 07.08.2020

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2021  рік

10:12:37 15.07.2020

Про схвалення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»

Про схвалення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської об’єднаної територіальної громади

11:16:44 18.05.2020

11:15:31 18.05.2020

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2021  рік

11:13:32 18.05.2020

Відповідно  до  вимог  Закону  України від 11.09.2003 № 1160-ІV  “Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Олександрівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік», розроблений Олександрівською селищною радою.

14:52:43 28.05.2019