Оприлюднення регуляторних актів

Про встановлення тарифу теплопостачання

Про встановлення тарифів на послуги

Про встановлення тарифів на збирання вивезення та знешкодження твердих побутових відходів

Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт. Олександрівка:

Проект "Правила приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення смт. Олександрівка"

Аналіз

Проект рішення

Відповідно  до  вимог  Закону  України від 11.09.2003 № 1160-ІV  “Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Олександрівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік», розроблений Олександрівською селищною радою.

14:52 28.05.2019