Очищення влади

Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Відповідно до Закону України “Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, з метою проведення перевірки достовірності відомостей, щодо осіб, які претендують на заняття вакантних посад в органах  місцевого самоврядування, статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Яблучанської Вікторії Олександрівни, головного спеціаліста управління фінансово-господарського забезпечення  Олександрівської  селищної ради.

11:00 29.08.2019

Відповідно до Закону України “Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, з метою проведення перевірки достовірності відомостей, щодо осіб, які претендують на заняття вакантних посад в органах  місцевого самоврядування, статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Гребенюк Ірини Станіславівни, головного спеціаліста управління фінансово-господарського забезпечення  Олександрівської  селищної ради.

11:44 27.03.2019

Відповідно до Закону України “Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, з метою проведення перевірки достовірності відомостей, щодо осіб, які претендують на заняття вакантних посад в органах  місцевого самоврядування, статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» розпочато перевірку стосовно Ліхач В.С., головного спеціаліста управління діловодства, контролю та звернення громадян Олександрівської  селищної ради.

16:39 20.03.2019

Відповідно до Закону України “Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, з метою проведення перевірки достовірності відомостей, щодо осіб, які претендують на заняття вакантних посад в органах  місцевого самоврядування, статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

16:17 20.02.2019

Про перевірку кандидатів на заміщення вакантних посад Олександрівської селищної ради 27.11.2018 року

На виконання вимог  статті 2 Закону України «Про очищення влади», стосовно посадових та службових осіб (крім виборних посад) органів місцевого самоврядування в Олександрівській селищній раді здійснюються заходи з очищення влади (люстрації).

16:55 01.12.2018

Про перевірку кандидатів на заміщення вакантних посад Олександрівської селищної ради 02.11.2018 року

17:06 05.11.2018

Про перевірку кандидатів на заміщення вакантних посад Олександрівської селищної ради 03.10.2018 року