Світла пам’ять Герою України

Світла пам’ять Герою України
З глибоким сумом і невимовним болем повідомляємо, що 11 січня 2026 року, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Шевченко Покровського району Донецької області, загинув наш земляк — матрос ІВАНЦОВ Олександр Сергійович, гранатометник 2 відділення морської піхоти 3 взводу морської піхоти 2 роти морської піхоти військової частини А3821.
Олександр народився 19 вересня 1998 року в селі Куроїдівка, а в 2005 році сім’я переїхаа до села Яковлівка Олександрівського району Донецької області. Навчався у Староварварівській школі, де його пам’ятають щирим, доброзичливим, відповідальним юнаком, який мав відкриту душу та добре серце. Після закінчення 9 класу вступив до Краматорського професійно технічного училища №14. Отримавши спеціальність крановщика, працював на Краматорському машинобудівному заводі, пізніше у бригаді з благоустрою території. У 2024 році Сашко одружився з молодою красунею Надією.
28 вересня 2025 року був призваний на військову службу під час мобілізації. З перших днів служби залишався вірним Військовій присязі, мужньо та самовіддано виконував свій обов’язок перед Батьківщиною, захищаючи свободу, незалежність і майбутнє України.
Олександр віддав найцінніше — своє молоде життя — за мирне небо над рідною землею.
У глибокій скорботі залишилися батьки та молода дружина, для яких ця втрата стала невимовним болем.
Світла пам’ять про Олександра Іванцова назавжди житиме в серцях рідних, друзів, побратимів і всіх, хто знав його та шанував.
Вічна пам’ять і слава Герою України.
Герої не вмирають — вони назавжди залишаються у строю.