Олександрівська селищна військова адміністрація
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

Дата: 14.05.2024 16:06

Фото без опису

Секретар селищної ради Василь Лук’янчиков  зустрівся з фахівцями гуманітарної місії Premiere Urgence Internationale. Це неприбуткова неполітична міжнародна неурядова організація зі штаб-квартирою у Франції, завданням якої є допомога цивільному населенню, що перебуває у скрутному становищі у зв’язку з природними катаклізмами, війною чи економічним колапсом . Основна  функція місії – надання медичної, психологічної та соціальної підтримки для ВПО та мешканців громади.  У Олександрівці організація вперше, але, маємо надію,  не востаннє.