ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 31.05.2023 10:28

Шановні учні, вчителі та батьки Олександрівської територіальної громади, вітаю вас із закінченням навчального року!

Сьогодні у вас мало бути свято, мав лунати останній дзвоник, випускники мали танцювати вальс.

Але, але, але... Війна зламала всі плани.

Та війна не може зламати вашу віру, ваші прагнення, ваші майбутні успіхи!

Я дякую кожному вчителю, який працював дистанційно, в надскладних умовах, під звуки сирен. Ви давали знання. Ви були поруч із своїми учнями, навіть коли вас розділяли кілометри!

Я дякую кожному працівникові освіти, кухареві, водієві, технічному працівникові, вихователю, який із перших днів війни залишився працювати у громаді: хто на робочому місці, а хто саме там, де відчуває себе потрібним!

Я дякую батькам, які допомагали своїм дітям опановувати знання в умовах війни!

988 учнів завершили сьогодні навчальний рік в закладах освіти нашої громади, із них 179 – в інших областях та за межами України.

47 випускників наших закладів освіти отримають свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

112 випускників 9-их класів отримають свідоцтва про здобуття базової середньої освіти.⠀

Випускникам - у добру путь! Попереду доросле життя.

Учням - гарного відпочинку та нових сил для початку навчального року у вересні!

Всім нам - Перемоги та щасливого життя у нашій Україні!

З повагою, начальник Олександрівської селищної військової адміністрації Людмила БОРИСЕВИЧ