27 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Дата: 27.01.2023 11:03

Сьогодні, 27 січня, у світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Дату 27 січня обрано не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого концтабору смерті «Аушвіц-Біркенау», що неподалік польського Освенціму.

Це жахливий біль не лише одного народу, а й усього людства. Голокост є однією з найстрашніших трагедій та одним із найбільших злочинів в історії планети.

На жаль, і в наші дні в деяких країнах світу панують тирани, яких історія нічого не навчила.

11 місяців тому Україна знов, як і багато років тому, вступила в боротьбу проти ненависті, фанатизму, расизму та упередженості, захищаючи світові цінності світла і добра. І нинішній день має нагадати агресорам, що кожен злочин матиме невідворотні та жорсткі наслідки для кожного, хто вчиняє злочин проти людяності.

Голокост – загальнолюдська трагедія. Не допустити ніколи знову – наш моральний обов’язок. Вічна пам’ять невинним жертвам Голокосту!

#Голокост