ДЛЯ ПОЧАТКУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ СПОЖИВАЧІ МАЮТЬ ПОГАСИТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА ПОСЛУГИ З ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

Дата: 19.09.2022 16:05

Росія веде загарбницьку війну, знищує громадську та критичну інфраструктуру, об’єкти енергетичної галузі. Через це на нас чекає найскладніший опалювальний сезон.

Якщо в минулому році КП «ВІДНОВА» могла придбати вугілля з відстрочкою у оплаті, то сьогодні за тверде паливо необхідно розраховуватися одразу.

Підприємство надає послугу – населення має сплатити за неї вчасно та у повному обсязі. В іншому випадку ресурсів у підприємства немає. Сьогодні борг населення за теплопостачання складає 1,5  млн. гривень.

Це ті кошти, за які КП «ВІДНОВА» могла б придбати вугілля та розпочати опалювальний сезон. Без активної участі споживачів центрального опалення,  погашення ними заборгованості та внесення авансових платежів, опалювальний сезон знаходиться під загрозою зриву.

КП «Віднова» закликає мешканців багатоквартирних будинків відповідально поставитися до оплати за послуги теплопостачання. Адже кожен, хто опалює свій будинок, знає: якщо заздалегідь не придбати вугілля, тепло у домі не з’явиться.

Для звірки рахунків та здійснення платежів звертайтеся до КП «Віднова».