БЕЗКОШТОВНОЮ ЕВАКУАЦІЄЮ СКОРИСТАЛИСЯ ЩЕ ТРИ РОДИНИ ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ

Дата: 05.09.2022 13:33

#Евакуюйся_вчасно

В Олександрівській громаді триває безкоштовна евакуація населення до громад Кіровоградської області за підтримки Донецької обласної державної адміністрації.

Минулого тижня з Мирнодолинського старостинського округу поїздом Покровськ-Дніпро-Кропивницький виїхали три сім’ї – одинадцять чоловік, в тому числі дитина семи місяців. Батьки вирішили не наражати своїх дітей на небезпеку через бойові дії на території Донецької області, а тому прийняли рішення про евакуацію.

Евакуйовані особи вже розміщені в Олександрівській громаді Кіровоградської області, облаштовують свій побут та займаються оформленням державних виплат.