ВІДДІЛ «ОЛЕКСАНДРІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» КРАМАТОРСЬКОГО МЦ З НАДАННЯ БВПД ІНФОРМУЄ!

Дата: 12.04.2022 17:07

Через збройну агресію росії породіллі в Україні часто не можуть дістатися до закладів охорони здоров’я для запланованих та безпечних пологів, а вимушені народжувати у сховищах, вдома або інших непристосованих для цього місця.

Розповідаємо, як зареєструвати новонароджену дитину, якщо пологи відбулися поза межами закладу охорони здоров’я.
Нормативні документи:
 Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 08.08.2006 № 545 «Про впорядкування ведення медичної документації, яка засвідчує випадки народження і смерті»
Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 04.03.2022 № 407 «Про забезпечення реєстрації новонародженої дитини в умовах воєнного стану
Дізнайтеся більше про надання безоплатної правової допомоги: ?https://linktr.ee/legalaid.gov.ua
#БПД #ПравоваДопомога #LegalAi