ДЕПУТАТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РАЗОМ З УСІЄЮ КРАЇНОЮ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО МІЖНАРОДНОЇ СПІЛЬНОТИ: ЗАКРИЙТЕ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ!

Дата: 08.03.2022 12:06

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 8 березня 2022 року, на 20 позачерговій сесії Олександрівської селищної ради депутати звернулися з закликом до глав держав та урядів, парламентів та народів держав-членів НАТО підтримати прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною. Таке рішення підтримано одноголосно, усіма Фото без опису присутніми депутатами.

«Кожен голос сьогодні має вагоме значення, - зазначила селищний голова Людмила БОРИСЕВИЧ. - І лише спільними зусиллями та діями ми зможемо зупинити ворога та переконати НАТО у важливості закриття неба над Україною. Дякую кожному, хто підтримує нас у такий важкий для країни час».

Позачергова сесія селищної ради завершилася спільним фото та закликом: «НАТО – закрийте небо над Україною! Врятуйте життя людям!».

NO FLY ZONE OVER UKRAINE!

SAVE A LIFE!

#CloseTheSky #NoFlyZoneUA