ГРАНТИ НА НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ ВІД «ВСЕСВІТНІХ СТУДІЙ»

Дата: 08.02.2022 11:16

1 лютого 2022 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 13-й конкурс програми «Всесвітні студії», яка надає талановитій українській молоді гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу. Метою програми є формування групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні.

Прийом документів триватиме на сайті програми worldwidestudies.org з 1 лютого до 15 травня 2022 року.

Гранти надаються на навчання в галузях, які є особливо важливими для розвитку України, а саме: аграрні наукиальтернативна енергетика, державне управління, інженерія та технології, публічне право, екологія й охорона навколишнього середовища. Фонд також може розглядати заявки для отримання гранту в інших напрямках освіти, якщо аплікант обґрунтує важливість змін для України в обраній галузі.

Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до всіх отримувачів грантів є зобов’язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років

Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані незалежним журі в ході відкритого конкурсу. Протягом співбесіди апліканти мають представити своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну.

• wws@pinchukfund.org