ВБО «ІНСТИТУТ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ” У РАМКАХ ПРОЄКТУ ДТЕК «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ШКОЛИ: НОВА ГЕНЕРАЦІЯ» ОГОЛОШУЄ 4 ЕТАП КОНКУРСУ СТАРТАПІВ «ЕКОМРІЯ»

Дата: 09.12.2021 21:14

Всеукраїнський конкурс стартапів «Екомрія» проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» – це екологічний захід, що проводиться для популяризації та підтримки екологічних ініціатив, виховання бережливого ставлення до природи, формування екологічної культури, навчальної діяльності серед учнів.

Терміни проведення четвертого етапу: 01.10.2021 – 31.05.2022 рр.

За час проведення конкурсу, до екологічних та енергоефективних ініціатив вже долучилося більше 50 000 волонтерів. Ми знаємо, що для  повноцінного здійснення ваших суспільно важливих дій завжди чогось не вистачає! Наша команда здійснила 30 мрій і не зупиняється допомагати втілювати задумане. Ініціативи можуть бути різними: озеленення, сортування, прибирання та вивезення сміття, очищення водойм, вторинне використання речей. Головне – масштабність ваших дій, кількість ініціаторів й суспільно важливий екологічний ефект впроваджених заходів.

Щоб ми підтримали вашу мрію, потрібно:

• Детально описати енергоефективний захід/екологічну ініціативу, яку плануєте реалізувати.
  • Зробити власний вклад у втілення задуманого (можна у негрошовому вигляді – роботами / інвентарем / обладнанням).
  • Візуалізувати вже наявні результати. Обов’язковими є фото та/або відео із власним внеском.

Гранти до 15000 грн переможці отримають у негрошовому вигляді. Ми оплатимо матеріали, обладнання, роботи тощо, необхідні для впровадження замислу.

Заявки подаються за посиланням.

Конкурсна комісія проєкту, а саме представники ДТЕК та Інституту місцевого розвитку, приймуть рішення щодо кращих ініціатив, переможців буде декілька.

Важливо для учнів, вчителів та шкіл! Заявки зареєстрованих учасників проєкту «Енергоефективні школи: нова генерація» розглядатимуться першочергово.

Більше деталей у положенні про конкурс.