ЦЕКРАФТ: ПОСТІЙНИЙ КОНКУРС ТВОРЦІВ

Дата: 09.12.2021 21:12

ЦЕ КРАФТ створений з метою підтримки мікропідприємців крафтовиків і ремісників, тому ми впроваджуємо Постійний конкурс творців. За умовами конкурсу всі охочі можуть подати ідеї на виготовлення творчого продукту (прототипу).

Конкурс діє на постійній основі і фінансує діяльність проекти ремісників, мастрій, крафтовиків, митців і просто фізичних осіб, котрі бажають відкрити власну справу. Щоквартально комісія конкурсу визначатиме від одного до п’яти переможців і виготовлятиме товарні зразки. За вашого бажання ми сприятимемо тому, аби ви як автор стали виробником та підприємцем.

Для кого цей конкурс:
– Вам має бути понад 14 років і ви маєте проживати в Україні.
– Ваша сфера діяльності й рівень обізнаності у виробництві не мають значення. Достатньо бажання. Та якщо ви вже творець/митець/дизайнер/виробник – ми відкриті для ваших ідей.

Що таке прототип і як подавати ідею:
– Прототип або промисловий зразок — це художньо-конструкторське рішення, що визначає зовнішній вигляд виробу і призначене для задоволення естетичних та ергономічних потреб. Більше про промисловий зразок читайте тут.
– Пропозицію до конкурсу можна надіслати у вигляді цифрового зображення малюнку, фото, схеми.
– На файлі обов’язково зазначте ваше прізвище та ім’я, бажаний матеріал виробу та дату подання пропозиції.
– До пропозиції можна додавати супровідний лист з описом вашої ідеї. Розмір тексту – до 2-х сторінок.
– Від одного заявника може бути необмежена кількість пропозицій.

Що може бути конкурсною пропозицією:
Ви можете запропонувати будь-що від не функціонального предмета для прикрашання простору, до практичних, але естетичних речей. Це Крафт вбачає пріоритет у вашій творчій думці та потенційну можливість народження аутентичного творчого виробу та ваше задоволення від процесу та можливість стати майстром, митцем/мисткинею. Навіть якщо ви запропонуєте крутезне зображення для друку на екосумку, це може вважатися конкурсною пропозицією.

Строки подання ідей:
Конкурс постійний з щоквартальним оголошенням переможців (старт приймання заявок – травень 2021 року).
Просимо подавати ваші пропозиції до 20 серпня / листопада / лютого / травня.
Оголошення результатів конкурсу відбувається 28 серпня / листопада / лютого / травня на сторінках Це Крафт у Інстаграм і

Критерії конкурсного відбору ідей:
– 100% ваше авторство. Якщо комісія виявить плагіат ідеї, таку пропозицію буде виключено з конкурсу.
– Прототип або мінімальну партію прототипів Це Крафт зможе виготовити, якщо вартість виробництва буде до 1000 грн.
– Бажано аби виробництво виробів було запропоновано з екологічних та натуральних матеріалів.
– Вироби можуть (не обов’язково) носити ідею української ідентичності, територіальної або культурної причетності, історичну канву. Якщо ви подаєте ідею на основі традиційної української творчості, то ми вам пропонуємо їх стилістично осучаснити або протестувати у спільноті в Телеграм-групі Творці Це Крафт (доступ тільки для учасників конкурсу).

Більше інформації на сайті Це Крафт

Запитання і пропозиції
Запитання і пропозиції просимо писати на електронну адресу itscraftua@gmal.com, у темі листа пишіть «Запитання щодо Постійного конкурсу творців».

Також щодо Конкурсу творців Це Крафт на постійній основі надаються консультації. Запис на консультацію можна зробити за номером телефону 066-898-2224, 067-908-2224.

Благодійний Фонд Це Крафт створений в рамках діяльності соціального підприємства Це Крафт. Є приватним українським фондом. Місія організації – підтримка творчих здібностей українців, розвиток креативних індустрій і мікропідприємств, екологічне виробництво і натуральність. Фонд має два щорічних конкурси: для розвитку мікро-підприємництва – фінансова підтримка на умовах револьверного фонду, для стартапів і фізичних осіб – Постійний конкурс творців.

Директор благодійного Фонду Це Крафт – Кулакова Вікторія Вікторівна.
Засновники соціального підприємства Це Крафт – громадська організація Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад –