В НОВОПОЛТАВСЬКОМУ ОКРУЗІ ВІДБУВСЯ РЕЙД, СПРЯМОВАНИЙ НА ЗАХИСТ ДІТЕЙ ВІД ПОЖЕЖ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 01.12.2021 16:06

Сьогодні, 01 грудня, рятувальники Краматорського районного відділу Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з фахівцями соціальної служби Олександрівської селищної ради провели профілактичний рейд  на території сіл Петрівка Перша та Новополтавка з населенням та депутатами Новополтавського старостинського округу. Метою заходу було попередження травмування та загибелі дітей на пожежах, попередження надзвичайних ситуацій та навчання населення правильним діям у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.

В ході рейду населенню задля того, аби уберегти дитину від біди, рекомендували дотримуватись наступних правил:

- не залишати дітей дошкільного віку без нагляду дорослих, навіть на короткий термін;

- забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети, які можуть виявитися небезпечними;

- тримати дистанцію та не підходити до обірваних електропроводів;

- користуватися ліфтом – лише у супроводі рідних дорослих;

- не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна та визирати у них;

- забороняти користуватися сірниками, відкритим вогнем, електричними й газовими приладами без нагляду дорослих.

Під час профілактичного рейду мешканці Новополтавського округу отримали  листівки з рекомендованими вказівками.