ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2022 РІК

Дата: 27.09.2021 11:00

1. Повна назва документа державного планування:

Програма економічного і соціального розвитку Олександрівської селищної територіальної громади на 2022 рік

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Олександрівська селищна рада Донецької області

1. Передбачувана процедура громадського обговорення

3.1. Дата початку та строки здійснення процедури

Відповідно до пункту 4 ст.12 Закону України «Про  стратегічну екологічну оцінку» 24 вересня 2021 року проєкт Програми економічного і соціального розвитку Олександрівської селищної територіальної громади на 2022 рік та Звіт про стратегічну  екологічну оцінку Програми економічного і соціального розвитку розміщено на:

Офіційному веб-сайті Олександрівської селищної ради: https://oleksandrivka-gromada.gov.ua/ у розділі «доступ до публічної інформації»

громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми економічного і соціального розвитку  розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 24 вересня 2021 року та триватиме по 26 жовтня 2021 року

3.2. Способи участі громадськості

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку та проєкту документа  державного планування. Усі зауваження і пропозиції одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

3.3.Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування.

З проєктом Програми економічного і соціального розвитку Олександрівської селищної територіальної громади на 2022 рік, звітом про стратегічну екологічну оцінку, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування, можно ознайомитись  Олександрівська селищна рада, адреса: 84000 вул. Центральна, 15А смт Олександрівка, Олександрівський район, Донецька область,

електронна пошта: office@oleksandrivka-gromada.gov.ua

3.4. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електрона адреси

Зауваження  і пропозиції до Звіту стратегічної екологічної оцінки Програми економічного і соціального розвитку Олександрівської селищної територіальної громади на 2022 рік подаються до відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики  Олександрівської селищної ради:

адреса:  пл. Олександра Невського, 3, смт Олександрівка, Олександрівський район, Донецька область, 84000

електронна пошта:  oleksr_eko@i.ua

3.5.Строк подання зауважень і пропозицій становить  30 днів -   з  24 вересня по  26 жовтня 2021 року .

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій що до проєкту документа державного планування:

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня

Додатки:

Проєкт  Програми економічного і соціального розвитку Олександрівської селищної територіальної громади на 2022 рік. (Додаток перелік програмДодаток4, Додаток 5)

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Програми економічного і соціального розвитку Олександрівської селищної територіальної громади на 2022 рік.