ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГІВ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

Дата: 03.09.2021 09:56

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Олександрівська селищна рада на офіційному сайті оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту  Програми економічного і соціального розвитку Олександрівської об’єднаної територіальної громади на 2022 рік.

Зауваження і пропозиції просимо надавати до 19 вересня 2021 року у письмовому виді до відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Олександрівської селищної ради на поштову адресу: пл. Олександра Невського 3  смт. Олександрівка, Олександрівський район, Донецька область,8400.

або на електрону адресу: oleksr_eko@i.ua

Додаток:

Заява про визначення обсягу СЕО