ЯК НАПИСАТИ РЕЗЮМЕ, ЩОБ ЗАЦІКАВИТИ РОБОТОДАВЦЯ

Дата: 18.06.2021 08:39

жд

17 червня фахівці Олександрівського районного центру провели для шукачів роботи вебінар «Підготовка резюме»

Учасники заходу розглянули  правила створення резюме на Освітньому порталі Державної служби зайнятості та оволоділи практичними навиками його підготовки, що сприятиме працевлаштуванню безробітних.

Фахівчиня з профорієнтації Вікторія Верещагіна наголосила: «Резюме  – це  візитна картка пошукача  при знайомстві з роботодавцем. Від того, наскільки воно ефективно та коректно складене, залежить працевлаштування».

Всіх бажаючих навчитися на практиці складати ефективне резюме, запрошено на індивідуальну онлайн профконсультацію.