Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

НА ВЕБІНАРІ В ОЛЕКСАНДРІВСЬКОМУ РЦЗ ОБГОВОРИЛИ ЯК СКЛАСТИ ПОРТФОЛІО

Дата: 10.06.2021 08:56

9 червня фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели  вебінар «Удосконалення власного портфоліо».

Під час вебінару профконсультантка центру зайнятості Вікторія Верещагіна розповіла учасникам заходу про складові «Портфоліо кар’єрного просування» та  як вигідніше презентувати  себе роботодавцю.

«Портфоліо — це візитівка дизайнера. Воно складає перше враження про Вас, як професіонала, тому  воно має одразу захопити увагу роботодавця і показати Ваш рівень майстерності», - зазначила вона.

Фахівчиня детально розглянула питання щодо написання резюме, складання супровідних листів та використання рекомендаційних листів при пошуку роботи.