КОНКУРС НА ПІДТРИМКУ МОЛОДИХ ФЕМ-ІНІЦІАТИВ УКРАЇНИ

Дата: 08.06.2021 09:34

Організатори проєкту «Проліски фемінизму» запрошують взяти участь у конкурсі на підтримку молодих фем-ініціатив України. Дедлайн подачі заявок: 25 липня 2021 року.

Підтримуємо ресурсами українські феміністичні ініціативи, які тільки зароджуються.

Запрошуємо на участь у проєкті “Проліски фемінізму” до 25 липня 2021 року.

Феміністкам-початківицям часто бракує знань, навичок і грошей для колективного активізму. Грантові кошти або краудфандінг, коучінг від професіоналок або курси з менеджменту, нетворкінг серед осередків громадянського суспільства не доступні для нових ініціатив. А в той же час всі проєкти, що фінансуються, мають дуже негнучку структуру, яка не допускає проб і помилок, і не враховує умови життя та змінність можливостей. Ну а фемінізм лишається радикальною ідеєю в очах оточуючих.

Тому ми вирішили підтримати повільні і гнучкі проєкти-непроєкти, угрупування-розгрупування, дати майданчик для випробовування ідей, процесу, а не результатів. Таким чином ми пробуємо дати можливість з’явитися тому, для проростання чого дуже-дуже несприятливий грунт.

У проєкті є можливість брати участь 12 ініціативам. Якщо охочих буде більше, буде конкурсний відбір.

Як ми розуміємо фемінізм

Організатори проєкту "Проліски фемінизму" запрошують взяти участь у конкурсі на підтримку молодих фем-ініціатив України. Дедлайн подачі заявок: 25 липня 2021 року.

Під фемінізмом ми розуміємо не просто покращення позиції жінки в суспільстві, а більш глибокі зміни соціальних норм, протидію різним формам дискримінації і насилля. Ми використовуємо поняття фемінізм, аби реалізовувати ідеї різноманітного, інклюзивного та гендерночутливого світу об’єднавчими методами.
У цьому проєкті це означає, що ми відкриті до ваших позицій і потреб, та спробуємо залучити вас на горизонтальних засадах до співтворення процесу. Але розуміємо свою відповідальність як організаторок та доноситимо прозоро про наші обмеження.

Що отримають ініціативи?

• офлайн-навчання у вашому місті від менеджерок ФМ;
  • контакт з іншими молодими ініціативами для обміну досвідом;
  • консультації в процесі роботи з ФМ;
  • колективні сесії з психологинею ;
  • невеличка фінансова допомога на втілення найсміливіших ваших ідей без обмежень;
  • можливість долучитися до розробки нашого проекту;
  • медіаматеріали про деякі ініціативи, завдяки яким про вашу діяльність дізнається більше людей.

План проєкту

Проєкт неспішно триватиме 15 місяців: з серпня 2021 р. по жовтень 2022 р.

серпень 2021 — спільне (з охочими) планування роботи;
вересень-грудень 2021 — візит 2 представниць ФМ до кожної групи;
вересень 2021 – лютий 2022 — проведення 5 онлайн-тренінгів;
жовтень 2021 – лютий 2022 — проведення 10 групових зустрічей з психолог_инею;
вересень 2021 – лютий 2022 — втілення мікро-ініціатив груп (ідеї яких ви подаєте на етапі заявки);
вересень 2021 – … — обмін і спілкування онлайн;
квітень 2022 — спільна зустріч усіх ініціатив для рефлексії та мрій і планів на майбутнє;
квітень – жовтень 2022 — час для допомоги ініціативам у втіленні мрій і планів.

Хто може взяти участь?

Ви — група від трьох людей віком від 18 років.
Ваша група утворилась не більше 2 років тому (попередній досвід окремих людей не має значення).
Ви розумієте, що таке фемінізм і прагнете діяти феміністично.
Ви хочете розвинути вашу діяльність в феміністичному полі.
Ви прагнете колективних дій, а не індивідуального активізму.
Ви готові долучатися до обміну досвідом, рефлексій, спільних дій і колективних рішень з іншими ініціативами та координаторками проекту.
Ви маєте вільний час та сили для активістської неоплачуваної діяльності.
(опційно) Ви розглядаєте можливість перетворити свою ініціативну групу в зареєстровану  професійну громадську організацію.

Як податися?

Завантажте аплікаційну форму, заповніть і надішліть  у прикріпленому файлі  на е-пошту feministworkshop@gmail.com

Дедлайн

25 липня 2021 р включно