ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 09.04.2021 14:18

Позачергове засідання виконкому селищної ради відбулось 9 квітня під головуванням секретаря селищної ради Василя Лук’янчикова. Участь у засіданні взяли начальники структурних підрозділів селищної ради, начальник Олександрівської дільниці ВО «Дружківкатепломережа» Дмитро Машков.

На розгляд членів виконкому винесли вісім питань порядку денного, серед яких: про закінчення опалювального сезону 2020-2021 років; про утворення конкурсного комітету та про оголошення конкурсу з перевезення  пасажирів на маршрутах загального користування з визначення автомобільних перевізників в адміністративно-територіальних межах  Олександрівської територіальної громади.

Під час засідання визначилися із закінченням опалювального періоду 2020-2021 років: у багатоповерхових житлових будинках, бюджетних установах - 10 квітня, в закладах дошкільної освіти, загальної середньої освіти та лікувальних закладах – з 12 квітня включно за умови, що середньодобова температура зовнішнього повітря перевищуватиме протягом трьох діб +8 0 С.

По всім іншим питанням порядку денного також прийняті відповідні рішення.