ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ  ПОВІДОМЛЯЄ: ПРОЙШЛИ РОБОЧІ ЗУСТРІЧІ ТА НАВЧАННЯ ЗІ СТРАХОВИМ АКТИВОМ

Дата: 02.04.2021 11:35

31 березня 2021 року головним спеціалістом сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Олександрівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Л. Захаровою проведена робоча зустріч з головами лікарсько-консультативних комісій КНП «Олександрівська ЛПЛ» та КП «Олександрівський РЦ ПМСД» з питань дотримання чинних нормативно-правових актів при оформленні листків непрацездатності, обговорення показників щотижневого моніторингу листків непрацездатності.

01 квітня 2021 року головним спеціалістом сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Олександрівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Людмилою Захаровою за допомогою засобів телекомунікаційного зв`язку було проведено навчання з членом комісії з соціального страхування та бухгалтерами ТОВ «Світоч» на тему: "Дотримання вимог діючого законодавства членами комісії із соціального страхування при призначенні допомоги за листками непрацездатності застрахованих осіб". В ході навчання розглянуто наступні питання:

- права, повноваження та обов’язки комісії (уповноваженого) із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності;

- своєчасне призначення, нарахування та виплата матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування;

- порядок оформлення та видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб; заповнення листків непрацездатності у разі захворювання на COVID;

- особливості обчислення страхового стажу.