Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ»

Дата: 11.03.2021 15:44

Відповідно до Закону України “Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, з метою проведення перевірки достовірності відомостей, щодо осіб, які претендують на заняття вакантних посад в органах  місцевого самоврядування, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Провести перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» (далі – перевірка), стосовно

Муравйової Світлани Сергіївни, провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення  Олександрівської селищної ради

Заява Муравйової Світлани Сергіївни

Декларація Муравйової Світлани Сергіївни