ОГЛЯД СУЧАСНИХ ПЕНСІЙНИХ СЕРВІСІВ

Дата: 03.02.2021 08:24

ОГЛЯД СУЧАСНИХ ПЕНСІЙНИХ СЕРВІСІВ.jpg

Швидко та зручно отримати інформацію щодо свого пенсійного забезпечення або дізнатись свій стаж, а головне без особистого відвідування установ Пенсійного фонду? Це реально - завдяки сучасним онлайн-сервісам Фонду.

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду можливо скористатись наступними послугами:

АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНЕЧЕННЯ ПЕНСІЇ АБО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ «ПО ПОДІЇ»

Можливість подати заяву та скани документів для призначення пенсії завчасно — до настання пенсійного віку. Фахівці опрацюють ваше звернення заздалегідь, і пенсію буде призначено автоматично, щойно Ви досягнете пенсійного віку.

ОТРИМАННЯ ДОВІДОК З QR-КОДОМ

Можливість отримувати електронні документи - довідки про розмір сплачених внесків, про розмір пенсії, інформацію про страховий стаж, розмір заробітної плати, витяг з Реєстру застрахованих осіб тощо, не відвідуючи особисто Пенсійний фонд .

ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Можливо розрахувати розмір майбутньої пенсії за віком за наявними в Реєстрі застрахованих осіб даними.

КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ (СТРАХУВАЛЬНИКА)

Роботодавець може сформувати довідки про стаж своїх працівників, перевірити дані про сплату страхових внесків, про стан опрацювання звітів, зауваження або усунення помилок під час формування звіту.

ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА

Відомості про трудову діяльність, що сформовані за даними звітів роботодавців. В режимі онлайн Ви або ваш роботодавець можете надати до Пенсійного фонду скан-копії своєї трудової книжки.

SMS-ІНФОРМУВАННЯ

Можливість отримувати інформацію про розгляд звернень за призначенням чи перерахунком пенсії, дату виплати пенсії, сплату роботодавцем соціального внеску, страховий стаж.

МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК

Доступ до сервісів Пенсійного фонду з мобільних пристроїв.

Для користування електронними сервісами Фонду переходь за посиланням https://portal.pfu.gov.ua

УВАГА! Для авторизації в особистому кабінеті на Порталі необхідно мати кваліфікований електронний підпис КЕП (ЕЦП) або увійти за допомогою банківської карти (GovID).

Користуйтесь пенсійними онлайн-сервісами – це швидко і зручно, а головне безпечно!