ПРОВОДИТЬСЯ РОБОТА ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ОБЛІКУ ТРУДОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРАЦІВНИКА В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.

Дата: 22.12.2020 15:36

Пенсійним фондом України проводиться робота щодо запровадження обліку трудової діяльності працівника в електронній формі.

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) працює дистанційний онлайн сервіс — “Електронна трудова книжка” та створено функцію “Відомості про трудові відносини”.

ВІДСКАНОВАНА ТРУДОВА КНИЖКА МОЖЕ БУТИ ПОДАНА:

- застрахованою особою через персональний кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України;

- роботодавцем через кабінет страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, з обов’язковою згодою особи на обробку персональних даних.

ЩО ПОТРІБНО ПАМ’ЯТАТИ КАДРОВИКАМ ПІДПРИЄМСТВ:

Паперова трудова книжка повинна бути оформлена відповідно вимогам Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників від 29.07.1993 № 58. Тому перш ніж сканувати трудові книжки, проведіть аудит.

Першочергове завантаження даних про трудову діяльність працівників, які готуються вийти на пенсію в січні – березні 2021року.

Обов’язкове надання сканованої копії згоди працівника на обробку персональних даних.

Вимоги до скан-копій трудової книжки:

Копії мають бути кольоровими.

Необхідно робити скан-копії всіх заповнених сторінок трудової книжки у хронологічному порядку.

Скан-копії мають бути чіткі та відображати всі реквізити документа (назва документа, серійний номер, дата видачі, печатки, підписи, ПІБ власника) та безпосередньо самі записи (рекомендована роздільна здатність при скануванні – 300 dpi).

Для якісної обробки даних формат зображення має бути jpg або pdf.

Розмір файлу pdf не повинен перевищувати 1 Мб.