СОЦІАЛЬНІ СЛУЖБИ ГРОМАДИ ВІДВІДУЮТЬ СІМ’Ї, ЩО ОПИНИЛИСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 09.12.2020 11:17

Центром соціальних служб Олександрівської селищної ради проведено чергову профілактичну роботу на території Золотопрудського старостинського округу. Спільно з представниками поліції та старостою 8 грудня було обстежено сім’ї, що опинилися в складних життєвих умовах та тих, що перебувають в групі ризику.

Під час виїзду здійснили перевірку умов проживання, доцільність використання державної соціальної допомоги. Фахівцями проведено бесіди на різні тематики з дітьми та дорослими.

Іноді таких запобіжних мір достатньо для вирішення проблемних питань та своєчасно наданої допомоги. Тому перевірка триває.