Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГІВ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

Дата: 11.11.2020 09:34

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Олександрівська селищна рада на офіційному сайті оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту  Програми економічного і соціального розвитку Олександрівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

Зауваження і пропозиції просимо надавати до 26 листопада 2020 року у письмовому виглядіді до відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Олександрівської селищної ради на поштову адресу: пл. Олександра Невського буд 3  смт. Олександрівка, Олександрівський район, Донецька область,84000.

або на електрону адресу: oleksr_eko@i.ua

Додаток:

Заява про визначення обсягу СЕО