ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ДОПОМОГИ РОДИНАМ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 29.10.2020 15:55

Робота Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра» передбачає надання послуг особам, які постраждали від домашнього насильства та у яких немає документів для працевлаштування і пошуку житла.

Це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенні якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

У приміщенні Кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Разом з тим, умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.

Мешканцями Кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.

Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потребами можуть здобувати освіту, працевлаштовуватись.  Протягом реабілітації  родини, працівники Кризового центру тримають зворотній зв'язок із установою, яка скерувала родину та інформують про проведену роботу з родиною, надання відповідних послуг.

Для зарахування до Кризового центру необхідні:

• попереднє узгодження по телефону чи електронній пошті;
  • флюорографія;
  • аналіз та Torch-інфекції.

Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна, буд. 10

Контакти: 0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні

+380992000103 офіс БФ «Я майбутнє України»

0502436971 керівник Марта Левченко