ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ , ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ДНЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Дата: 13.10.2020 14:56

Шановні земляки!

14 жовтня об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника України.

День козацтва – данина пошани героїзму козаків, котрі боролися за вільне життя в незалежній державі, незабутнім сторінкам історії українського національно-визвольного руху.

Символічно, що День козацтва відзначається разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі.

В цей день відзначають свято мужні оборонці та визволителі  нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова.

Висловлюю велику вдячність і повагу всім, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої Держави.

Від усього серця бажаю вам здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості й добра!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом та захищає від усього лихого.

Усім – радості та миру!

З повагою та вірою у найкраще

селищний голова Людмила БОРИСЕВИЧ