ПРО ВІДВІДУВАННЯ СІМЕЙ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

Дата: 29.09.2020 09:05

З метою здійснення контролю за умовами утримання, навчання та виховання дітей, над якими встановлено опіку, піклування, та відповідно до графіку відвідування сімей опікунів, піклувальників, 25 вересня 2020 року служба у справах дітей Олександрівської селищної ради  із залученням представника ювенальної превенції відділу поліції, педагогічних працівників  відвідала  сім’ї опікунів, піклувальників, в яких виховуються 5 підопічних дітей, позбавлених батьківського піклування та проживають на території смт.Олекснадрівка.

Під час зустрічі  з опікунами, піклувальниками, обговорювались  їх права та обов’язки. В ході відвідування зазначених родин також зверталася увага на задоволення первинних потреб дітей: харчування, забезпеченість одягом, взуттям, а також наявність належного місця для сну, навчання та відпочинку.

За результатами перевірок встановлено, що опікуни, піклувальники виконують свої опікунські обов’язки в повній мірі, про що складені акти обстеження.