В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ПРОЙШОВ В ОНЛАЙН-ФОРМАТІ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ "ЗНАЙДЕМО РОБОТУ РАЗОМ!»

Дата: 24.09.2020 14:11

23 вересня фахівці Олександрівського районного центру зайнятості взяли участь у  регіональному ярмарку вакансій «Знайдемо роботу разом!», який цього року вперше був проведений у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom.

До ярмарку у новому форматі доєдналися ТОВ «ШПБУ Схід», Олександрівська селищна рада, ДТЕК «Добропіллявугілля», Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Олександрівської селищної ради, АТ «ДТЕК Донецькі електромережі».

Роботодавці проінформували учасників про соціальні гарантії, умови та графіки роботи, рівень заробітної плати.

Крім того, шукачі роботи дізналися про портфоліо та роль, яку воно відіграє в підготовці до працевлаштування, на що звертають увагу роботодавці в резюме, як знайти компанію своєї мрії, інструменти, що підвищують персональну ефективність, як успішно пройти співбесіду і уникнути помилок в резюме та ще багато цікавої і корисної інформації щодо пошуку роботи і вдалого працевлаштування.

Активну участь в роботі ярмарку взяли також безробітні, які ставили запитання, щодо умов оформлення на роботу, стажування тощо..

Підсумком заходу став попередній відбір кандидатів на запропоновані підприємствами району вакантні робочі місця та обмін контактною інформацією для більш докладного спілкування і проходження індивідуальних співбесід.